ANIMMA 2021

21. 6. 2021 - 25. 6. 2021

7. mezinárodní konferenci "Advancements in Nuclear Instrumentation Measurement Methods and their Applications (ANIMMA 2021)" pořádali český Ústav technické a experimentální fyziky ČVUT v Praze (ÚTEF ČVUT v Praze), francouzská CEA, INSTN a Univerzita Aix-Marseille, belgický SCK CEN, slovinský Institut Jožefa Stefana a mezinárodní IEEE NPSS.

ANIMMA 2021 je sedmou z řady konferencí věnovaných podpoře a propagaci vědeckých a technických činností založených na jaderném vybavení a měření. Hlavním cílem konference je spojit různé vědecké komunity nejen v oblasti jaderného vybavení a měření, ale také v jejich širokých aplikačních oblastech, jako je základní výzkum, vesmírné technologie, nukleární medicína, lékařské a environmentální vědy. Účelem konference je setkání vědců, inženýrů, studentů a zástupců průmyslu, výměna kultur a identifikace nových vědeckých a technických perspektiv, které pomohou překonat současné i budoucí nevyřešené problémy.

Webovou stránku konference lze nalézt na následujícím odkazu:

www.animma.com

Video z konference: